Egypt

Už jste viděli pyramidy? Už jste se potápěli v Rudém moři? Egypt, co všechno se Vám vybaví, pokud si toto slovo řeknete. Egyptské starověké památky, horko, nekonečně písku a všudypřítomný orient. V Egyptě jsou Vaše last minute zájezdy jako nikde jinde. Egypt si zamilujete. Je to natolik jiný svět, že rozhodně stojí za poznání. V Egyptě si ale také užijete skvělou dovolenou v některém z báječných hotelů. Pláže jsou v Egyptě udržované, moře krásně teplé a místní obyvatelstvo vlídné.

Objednejte si zájezd do Egypta!

Co v Egyptě všechno spatříte?

Egypt si především zamilujete pro jeho magické historické památky. Egypt Vám v tomto směru nabídne asi nejvíc ze všech zemí, které kdy navštívíte. Egyptské památky si za tisíce let získaly takový věhlas, že Vám nedá, abyste se o ně nezačali zajímat. V Egyptě máte kromě slavných pyramid a Sfingy spatřit:

Všechny nejznámější památky, které můžete spatřit v Egyptě, můžete spatřit na plavbě lodí po Nilu. Strávíte tak báječnou dovolenou. Do Gízy se můžete také vypravit i z Hurghady, odkud denně jezdí autobusy přímo do Káhiry. Všechny památky Egypta Vás přímo očarují. Jestli jste si někdy mysleli, že například Egyptské pyramidy jsou veliké, vězte, že je to pořád málo.

Teprve až budete stát pod nimi, skutečně pochopíte jejich rozměr. Zjistíte, že to co jste si mysleli je pořád ještě málo. A o tom je celý Egypt. Vše je trošku jinak, než s jakou představou tam jedete. Egypt se prostě musí vidět. To co Egypt opravdu je, se nikde nedá vyčíst, to se musí poznat.

Kupte si zájezd do Egypta a poznejte to ojedinělé místo!

Co dělat v Egyptě?

Kromě objíždění historických památek Egypta, si také ještě můžete užít úžasného počasí. Horko v Egyptě opravdu je a právě proto je Rudé moře tolik oblíbené. Úžasně teplá a čistá voda Vás báječně osvěží. Děti si ve vlnách dokáží hrát celé dny a Vy se o ně nemusíte bát. Pokud máte rádi vodní sporty i tady si v Egyptě přijdete na své.

Především je v Egyptě velice oblíbené potápění. Korálové útesy, které lemují pobřeží Rudého moře, hrají všemi barvami a pestrým životem. Mezi další oblíbené sporty patří vodní lyžování, či jízda na vodních skútrech. V Egyptě ale také můžete obdivovat život místních obyvatel. Stačí sejít z turistických tras. Například i Hurghada má svojí starou zástavbu, kde se mnoho turistů nepohybuje.

Objednejte si last minute do Egypta a poznejte orient!

V Egyptě doporučujeme: Pokud jedete do Egypta, neměli byste zapomenout, že jedete do světa zcela jiné kultury. Pokud se budete vydávat mimo turistická centra do míst, kde žijí Egypťané, měli byste malinko přizpůsobit. Například: krátký oděv je nevhodný, především pro ženy. Zahalte si nohy, ramena i vlasy. I pánové by měli mít dlouhé kalhoty. Ženy by se v Egyptě neměly po ulici pohybovat bez doprovodu, je to neslušné. Nevstupujte do mešit, a když, tak bosí!

Poslední články

14.03.2009

Článek 3

Hodnocení: 8 hvězdiček Přečteno: 76391 x

Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero lorem gravida odio. Et eleifend odio nunc est Quisque justo pellentesque Aenean sagittis Curabitur ...

14.03.2009

Článek 2

Hodnocení: 6 hvězdiček Přečteno: 76458 x

Nam montes vel fringilla velit elit nonummy morbi metus sit tincidunt. Aliquam convallis enim nec.Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero ...

Všechny články k této lokalitě

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.74 CZK

USDUSD = 22.18 CZK

Tagy

egypt egypte

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist